Меню
050 374 3023

Про нас

Буковина Агро Трейд-2011 - яловичина, свинина гуртом і в роздріб від постачальника

ТОВ «Буковина Агро Трейд-2011» - м'ясокомбінат, який базується на Західній Україні і спеціалізується на постачанні яловичини, cвинини і субпродуктів гуртом і в роздріб. Для Вашої зручності ми здійснюємо доставку м'ясної продукції в будь-яку точку України, а також надаємо можливість самовивозу з нашого складу.


Хочете купити свіжу яловичину, свинину або субпродукти гуртом чи в роздріб, «Буковина Агро Трейд-2011» до Ваших послуг. Ми завжди раді новим і постійним покупцям, надаємо всебічну підтримку і довгострокове партнерство, адже для нас головне, щоб покупець залишився задоволений, для цього ми і працюємо.

Для Вас продукція тільки найвищої якості

Головними пріоритетами ТОВ «Буковина Агро Трейд-2011» є якість нашої продукції та комфорт для нашого клієнта, тому худоба проходить ретельний ветеринарний контроль, як результат ми виготовляємо яловичину найвищої якості. Весь товар сертифікований і має необхідні документи.


Наше підприємство проводить забій, обвалку, фасування та замороження м'яса, тому ми гарантуємо відмінну якість продукції, яку пропонуємо. Ми не робимо повторних заморозок м'яса - тільки свіжий продукт з прямою доставкою нашим покупцям. «Буковина Агро Трейд-2011» для тих, хто цінує натуральне свіже м'ясо, вирощене на здоровій їжі.

 

Замовити дзвінок

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати запит

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

person
phone