Меню
050 374 3023
Суміш спецій «Плов по-східному»
Купити в інтернет-магазині

«Плов по-східному» – багатокомпонентна суміш спецій, яка подарує страві насичений смак та аромат. Приготування плову є складним процесом, який потребує не аби якої кулінарної майстерності, і в східних країнах високо ціниться. Наша збалансована натуральна суміш спецій допоможе приготувати традиційний плов із багатим неповторним смаком. Суміш спецій для плову має яскраво жовте забарвлення, на смак досить гостра та пряна. Найкраще приправу додавати на етапі обжарювання цибулі та моркви.

Фасування: 

  • 50 г
  • 1000 г

Спеції та прянощі ТМ «Еко М'ясо» складаються із високоякісних натуральних інгредієнтів, без підсилювачів смаку та ароматизаторів.

Спеції та прянощі здатні робити смак їжі яскравішим, пробуджують апетит та відіграють чи не головну роль у створенні кулінарних шедеврів. Готові суміші спецій вже містять в собі ідеально підібрані пропорції приправ для смачних страв, і здатні задовільнити навіть професійних кухарів.

Для людського організму спеції є корисними, оскільки мають у своєму складі природні антиоксиданти, здатні боротись з вірусами та підвищувати імунітет. А найголовнішим є те, що наші суміші дарують невимовне задоволення та покращують настрій.

Обирайте наші пряні композиції і Ваші страви по праву будуть вважатись справжнісіньким гастрономічним дивом.

Зв'язатись з менеджером
Заказ продукта

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати запит

person
phone
email
Замовити дзвінок

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати запит

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

person
phone