Меню
050 374 3023
Яблучно-гарбузовий сік, 330 мл
Купити в інтернет-магазині

Яблучно-гарбузовий сік прямого віджиму

У складі яблучно-гарбузового соку ТМ «SIMS juice» є американський сорт  мускатного гарбуза Баттернат, м’якоть якого має яскраво оранжевий колір, тонкий горіховий аромат та солодкий десертний смак. Сік солодкого гарбуза прямого віджиму та наш сортовий яблучний сік прекрасно поєднались в одну неповторну смакову композицію, яка дарує потужний заряд енергії та хорошого настрою на цілий день.

Натуральні соки «SIMS Juice» виготовляються зі свіжих яблук, вирощених на фермерському господарстві «Елітфрукт» у Львівській області. На фруктових садах відбувається ретельний контроль якості плодів, з яких вдається одержати смачний та ароматний напій, де містяться натуральні вітаміни та мікроелементи.

При виготовленні соків використовується метод прямого віджиму, завдяки чому вдається зберегти всі поживні мінеральні речовини свіжих яблук, які несуть неоціненну користь здоров’ю людини.

Також для збереження поживної цінності та яскраво вираженого фруктового смаку використовується оптимальний режим пастеризації.

Натуральні яблучні соки ТМ «SIMS Juice» – це смачні та корисні напої для гарного настрою та міцного здоров’я.

 

Зв'язатись з менеджером
Заказ продукта

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати запит

person
phone
email
Замовити дзвінок

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Надіслати запит

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

person
phone